Ultimate magazine theme for WordPress.

Falcao Galatasaray’dan ayrıldı ve Halil Dervişoğlu Gelişmesi..

0

Galatasaray’ın süper starı Falcao ‘nun sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edildi. Geldiğinde büyük bir karşılama yapılan , Statta binlerce taraftarın karşısına çıkartılan Falcao , Galatasaray’da oynadığı süre içerisinde yaşadığı sakatlıklar ve kaçırdığı maçlarla gündemden hiç düşmedi.

Sık sık sakatlanmasından dolayı verimli olamayan ve aldığı yüksek maaş ile de takım içinde huzursuzluğa sebebiyet veren Falcao ‘nun ayrılmasından sonra Galatasaray’ın Halil Dervişoğlu ile anlaştığı ve bu sabah İstanbul’a indiği belirtiliyor.

Halil Dervişoğlu’nun adı dün Fenerbahçe ile de geçmiş , oyuncunun Fenerbahçe ile anlaştığı sosyal medyada iddia edilmişti. Bu iddialardan yarım saat sonra ise bunun bir menajer uydurması olduğu , Fenerbahçe’nin oyuncu ile ciddi şekilde ilgilenmediği ve oyuncunun da Galatasaray’ın teklifini kabul ettiği öğrenildi.

Sarı-kırmızılı kulüpten Falcao ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde; “Profesyonel futbolcu Radamel Falcao Garcia Zarate ile şirketimiz arasındaki sözleşmeler karşılıklı olarak sonlandırılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kolombiyalı yıldız, İspanyol ekiplerinden Rayo Vallecano ile anlaşmaya vardı.

35 yaşındaki yıldız, sarı-kırmızılı formayla çıktığı 43 maçta 20 gol ve 3 asist üretti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.