Ultimate magazine theme for WordPress.

Fenerbahçe’ye sürpriz telefon! Alo Emre abi ben Vedat Muriç!

0

Fenerbahçe’nin bu sezon en çok ihtiyacı olan bölgeye eski göz ağrısından telefon geldiği öğrenildi. Bu isim , sezon başında yaptığı transferle bir çok Fenerbahçe’nin üzüldüğü Vedat Muriç. Sezon başında forvet mevkii için yapılan transferlerden memnun olmayan yönetim yeni sezon için forvet arayışlarını sıklaştırdı. İşte Vedat Muriç olayının perde arkası..

FENERBAHÇE İÇİN HAZIRIM…

Vedat Muriç’in Emre Belözoğlu’na “İstediğim ortamı bulamadım. Daha fazla ısrar etmenin çok da bir anlamı yok. Eğer beni tekrar aranızda görmek isterseniz, ben hazırım” dediği ifade edildi.

BELÖZOĞLU OLUMLU YAKLAŞTI

Emre Belözoğlu’nun da Vedat Muriç’e çok olumlu yaklaştığı ve konuyu yönetimle paylaştığı da gelen haberler arasında. Ancak Vedat için satın alma değil kiralama seçeneği masada olacak.

TEK ÇIKAR YOK KİRALAMAK…

UEFA ile FFP anlaşması devam eden Fenerbahçe’nin, Vedat’ın yıllık ücretini vermeyi kabul edeceği, makul bir kiralama fiyatı ile Lazio’nun kapısını çalacağı da gelen haberler arasında.

Vedat Muriç, Lazio formasıyla 29 resmi maçta toplam 2 gole imza attı. Kosovalı golcü sadece 7 kez 11’de şans buldu. (Takvim)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.