Ultimate magazine theme for WordPress.

Steven Caulker’a sürpriz talip! Transfer görüşmeleri sürüyor…

0

Yaz transfer sezonunda henüz teknik direktör bile yokken transfer edilen Steven Caulker , Vitor Pereira’nın istememesi üzerine yeni transfer olmaktan çok sorun olmaya başladı. Elinde fazlasıyla yabancı oyuncu olan ve göndermek zorunda olan Fenerbahçe bu kez sezon başında transfer ettiği Steven Caulker’a kulüp arıyor.Yaz transfer sezonunun bitişine günler kala kulüplerin çalışmaları sürüyor. 8 Eylül’e kadar son oyuncuları yetiştirmeye çalışan ekipler yoğun mesai harcıyor. Hikmet Karaman’la yeni bir başlangıç yapan Kayserispor, Fenerbahçe’de düşünülmeyen Steven Caulker’a kancayı taktı.

En ciddi teklif Kayserispor’dan

Gazeteci Yağız Sabuncuoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Steven Caulker için Kayserispor’un devrede olduğunu iddia etti. Transfer görüşmeleri Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasında geçtiğini ve en ciddi teklifin de Kayseri’den geldiğini ileri sürdü. Kayserispor’un yeni teknik direktörü Hikmet Karaman’ın da bu transferi istediğini yazdı.

Gaziantep de istiyor

Steven Caulker’ın Süper Lig’deki tek talibi Kayserispor değil. Gaziantep Futbol Kulübü de devrede. Gaziantep FK Başkanı Cevdet Akınal, Radyospor’dan Salim Manav’a yaptığı açıklamalarda: “Fenerbahçe’den Steven Caulker’a resmi teklif yaptık, oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor. Caulker ile direkt temasa geçtik. Caulker, kulübü Fenerbahçe ile anlaşırsa Gaziantep FK’ya gelecek. Caulker da Gaziantep’te oynamak istiyor” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.