Ultimate magazine theme for WordPress.

Ali Koç İstifa Edecek Mi ? Olağandışı Kogre Kararı..

0

4 sene önce büyük umutlarla , Fenerbahçe’nin efsane başkanına ezici üstünlük sağlayarak Fenerbahçe kulüp başkanı seçilen Ali Koç 4 yıllık görev süresince yaptıkları ve daha da çok yapamadıkları ile hep konuşulan isim oldu. Taraftarda yarattığı hayal kırıklığı ile artık taraftarında sabrını taşıran Ali Koç için taraftarlar istifa et çağrısında bulunmaya başladı. Peki Ali Koç İstifa Edecek mi ? Fenerbahçe de olağandışı kongre söz konusu mu ?

Sezon başında görev süresi dolan ve olağan kongreye tek aday olarak girip , ciddi sayıda bir oy alarak adeta güven tazeleyerek yeniden 3 yıllık görev için başkan seçilen Ali Koç’un dediği hiç bir vaad maalesef yerine getirilmedi. Boş vaadler ile taraftarı oyalayan , verdiği hiç bir sözü tutamayan , Haksız hakem kararları karşısında Fenerbahçe’nin haklarını savunmada yetersiz kalan ve neticesinde kulübe dolaylı yoldan zararı bulunan Ali Koç’a artık taraftarlar dur demek istiyor.

Geçtiğimiz hafta Sadettin Saran’ın başkanlık için aday olacağını açıklamasının ardından bir kaç ismin daha olağan kongre de aday olacağı konuşulmaya başlandı. Bu konu da ise top tamamen Ali Koç’ta ! 3 yıllık görev için başkanlık koltuğuna 2.kez oturan Ali Koç , eğer isterse anca olağandışı kongre kararı alınır ve yeni başkan için seçime gidilir. Alınan bilgilere göre ise şuanda Ali Koç , olağan dışı kongre konusunu düşünmüyor ve takımın en az 1 sene daha başında olmak istiyor. Öte yandan Ali Koç’un bu kararını geçersiz kılmak için çeşitli Fenerbahçe dernekleri Ali Koç İstifa imza kampanyası başlattı. Alınan bilgilere göre 5000 imza olması durumunda Fenerbahçe olağandışı kongre ye gidecek ve şuana kadar 200 bin imza toplandı.

Şuanda görünen Ali Koç’un isitifa etmeyeceği en az 1 sene daha başkanlık yapacağı yönünde. İlerleyen günlerde yaşanacak gelişmeleri size bildirmek amacıyla konuyu takipte olacağız..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.