Ultimate magazine theme for WordPress.

Ömer Faruk Beyaz Stuttgart’ta Hayal Kırıklığı Yarattı

0

Ömer Faruk Beyaz herkes için hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Fenerbahçe‘de el üstünde tutulan , tüm taraftarların büyük umutlar beslediği , medya da yerli Messi olarak geçen ama bulduğu şansları bir türlü değerlendiremeyen genç yıldız adayı  bu sezon Stutgart ta adeta futbolu unuttu.. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Geçen sezon Fenerbahçe ‘nin yaptığı sözleşme teklifini reddederek, bedelsiz olarak Almanya Bundesliga takımlarından Stutgart’ın yolunu tutan Ömer Faruk Beyaz, umduğunu bulamadı. Ayrılık süreciyle Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini çeken Ömer Faruk Beyaz için Emre Belözoğlu’nun açıklamaları yeniden gündem oldu.

Stuttgart ile Bundesliga’da 4; Almanya Kupası’nda 1 maça çıkan genç futbolcu, toplamda 79 dakika süre alırken herhangi bir gol veyahut asist katkısı veremedi.

Ömer Faruk Beyaz STUTTGART ile KÜME DÜŞÜYOR!

18 takımlı Bundesliga’da 17. sırada yer alan Stuttgart, küme düşme korkusunu yakından hissediyor.

Kariyerini ön plana koyan ve bunu gerekçe göstererek Fenerbahçe’den ayrılan Ömer Faruk’un, Stuttgart’ın Bundesliga 2’ye düşmesi halinde şu anda 18 yaşında olan genç oyuncunun nasıl bir aksiyon alacağı merak konusu oldu. 10 numara mevkinde forma giyen Ömer Faruk şuan transfermartk değerine göre 1m euro civarında bir bonservis değerine sahip.

Türkiye genç milli takımlarda bütün yaş kategorilerinde forma giyme başarısı gösteren oyuncunun performansı şöyle idi

U19 Ligi: 14 Maç 2 Gol
U17 Ligi: 25 Maç 13 Gol
U16 Ligi: 2 Maç 1 Gol
U15 Ligi: 18 Maç 16 Gol
U14 Ligi: 32 Maç 34 Gol

Diğer Fenerbahçe haberlerine buradan ulaşabilirsiniz => Fenerbahçe Haberleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.