Ultimate magazine theme for WordPress.

Perotti müjdeyi verdi: Yalan söylediler, geri döneceğim

0

Sezon başında Roma’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Diego Perotti, sahada olduğu süre zarfı boyunca sarı lacivertlilere önemli katkı sunmuş ve takımına puanlar kazandırmıştı. Arjantinli yıldız, yaşadığı ağır sakatlık sonrası kadroda tercih edilmezken, konuya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

‘TOTTI’YLE OYNADIM’
2 yaşındaki yıldız, “Totti ile 1.5 sezon beraber oynadım. Kariyerinin son dönemiydi. Roman Riquelme ve Lionel Messi ile beraber oynadım. Maradona’nın teknik direktörlüğünü yaptığı takımda oynadım. Ben çok şansı biriyim.” dedi.

“Riquelme, birlikte oynadığım en iyi oyuncuydu.” diyerek sözlerini sürdüren Perotti, “Bunu Messi’yi dışarıda bırakarak söylüyorum. Roman gerçekten en iyisiydi. Ayrıca, Lionel Messi ve Andres Iniesta’nın formaları koleksiyonumda var. Kesinlikle en iyi parçalar.” ifadelerini kullandı.

‘YALANLAR SÖYLENDİ’
Sahalara ne zaman döneceğiyle ilgili gelen soruya Perotti, “Yaşımdan ötürü olmam gereken bir ameliyat vardı. Bu konuda çok fazla yalanlar söylendi. Geri dönmeme biraz daha var ve sonra geri döneceğim. Yeniden futbol sahalarında olacağım.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

EMRE’DEN PEROTTİ AÇIKLAMASI
Sakatlığı nedeniyle 29 Kasım 2020’de Beşiktaş ile oynanan derbiden bu yana forma giyemeyen Arjantinli oyuncu Diego Perotti’nin son durumuyla ilgili bilgi veren Emre Belözoğlu, “Perotti, zor bir ameliyat geçirdi. Biz oyuncu ile kulübümüzü koruyacak şekilde bir sözleşme imzalamıştık. Menajerleriyle görüşüyoruz. Bir protokol yapmayı düşünüyoruz. Kafamızda bazı şeyler var. Elimizden geldiği kadar Perotti’ye destek olduğumuzu düşünüyorum. Sezon sonunda ne olacağına birlikte karar vereceğiz. Oynamadığı için üzülen, karakterli bir oyuncu. Sezon sonuna doğru Diego Perotti konusu netleşir.” açıklamasını yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.