Ultimate magazine theme for WordPress.

Kasımpaşa 1 – Fenerbahçe 2 | Kasımpaşa Maç Yorumu

0

Fenerbahçe Ligteki son rakibi Kasımpaşa karşısında nasıl oynadı ?  Oynanan oyun taraftarı mutlu etti mi ? Gelecek adına umut vaat ediyor mu ? Kasımpaşa maçındaki eksikler ve varsa pozitif yanlar.. İşte Kasımpaşa Maç Yorumu..

Lig ‘de oynadığı son 2 maçta galibiyetle ayrılan Fenerbahçe Kasımpaşa maçına 3 te 3 yapmak için çıktı. Maç boyunca kötü bir görüntü sergileyen Fenerbahçe de önce çıkan oyuncu kaleci Altay oldu. Altay’ın kalesinde devleşmesi ile maçı 1-2 kazanan Fenerbahçe ‘de kazanılan 3 puan dışında taraftar stattan mutsuz ayrıldı.

Maça Miha Zayc’ın şık golü  ile başlayan Fenerbahçe’ de taraftarlar belki de rahat bir maç izleyeceğini düşünmüş olabilir. Ama maalesef hiçte düşündüğü gibi olmadı. Kasımpaşa yediği golden sonra topa hakim olan ve oyuna hükmeden taraftı. Maç boyunca Fenerbahçe anca bireysel çabalarla gol bulmayı denedi. Kasımpaşa’nın geliştirdiği tehlikeli ataklar Altay’ın muhteşem kurtarışları eşliğinde savruşturuldu. Kasımpaşa Maç Yorumu yapılacaksa kesinlikle Altay Bayındır’a ekstra yer verilmeli. Ligte son haftalarda bir kazanma istatistiği yakalandıysa bu kesinlikle Altay Bayındır’ın sakatlıktan çok iyi bir şekilde dönmesine bağlı.

Fenerbahçe Kasımpaşa Maç Yorumu 2. Yarı

İkinci yarı Kasımpaşa gol ile başladı ve oyun Fenerbahçe için olmak ya da olmamak maçına dönüştü. Kasımpaşa ikinci yarıya da hükmeden taraftı. Son haftaların gözde oyuncusu , Fenerbahçe’nin genç yıldız adayı Arda Güler , İsmail Kartal tarafından kenara hapsedilmiş ve oyun için performansı oldukça düşmüştü. Arda Güler’in yeri kesinlikle kanat bölgesi değil. Ama bunu İsmail Kartal görebildi mi ? Orası soru işareti..

Dakika 90+1 de Szalai ‘nin düzgün ve sert vuruşu ile 1-2 öne geçen Fenerbahçe ilerleyen dakikalarda skoru korumayı bildi ve maçı bu şekilde bitirdi. Maçın son dakikalarında Kasımpaşa ‘lı oyuncu agresif hareketleri ve itirazları sonucunda kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bıraktı.  Szalai’nin vuruşu öncesinde ofsayt olup olmadığı , faul olup olmadığı VAR tarafından incelendi ve inceleme sonucunda gol karar verildi.

Fenerbahçe Kasımpaşa Maç Yorumu yazımızı okudunuz. Geçmişte oynanan maçların skorları ve yorumları için buraya tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.