Ultimate magazine theme for WordPress.

Olympiakos’un Başkanı Vangelis Marinakis’ten Skandal Sözler

0

Olympiakos’un sahibi Vangelis Marinakis, Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’yi 3-0 yendikleri maçın ardından haddini aşan skandal bir açıklamada bulundu. Marikanis’in skandal açıklamasında , “İstanbul’da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi” dedi ve  “Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum” ifadelerini kullandı.

“BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI BİR ZAFERDİ”
Sporx’te yer alan habere göre Marikanis, “İstanbul’da, kendi şehrimizde böyle bir galibiyet elde etmek çok önemliydi. Bizim için çok anlamlı bir zaferdi. Bu zafer bana 2012’de İstanbul’da EuroLeague şampiyonu olduğumuz geceyi hatırlattı. Çocuklara da soyunma odasında söyledim, ‘Bu akşam burada kazanırsanız efsane olursunuz'” ifadelerini kullandı

 

“TÜM YUNAN HALKINA ADIYORUM”
Zaferi Yunan halkına adadığını söyleyen Marikanis, “Durmak yok. Zor zamanlarda hayaller kurarsın. Bu sonucu, bizi eleştiren basın görsün. İyi oyuncularım, iyi antrenörlerim ve herkesin yanında olan, sorun çözen yönetimimim var. Olympiakos’u Avrupa’da mümkün olduğunca yukarı çıkarmaya ve büyük hayaller kurmaya devam edeceğiz. Bu zaferi şehrimizdeki tüm Yunan halkına adıyorum” dedi.

VANGELİS MARİKANİS KİMDİR? NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?
Vangelis Marikanis (Evangelos Marinakis) 30 Temmuz 1967 yılında Yunanistan’ın Pire şehrinde dünyaya geldi.

Vangelis Marikanis, Pire Belediye Meclisi Üyesi, armatör, iş adamı ve futbol kulübü sahibidir. Athanasia Marinaki ile evlidir.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.