Ultimate magazine theme for WordPress.

Fenerbahçe’de Joachim Löw Gelişmesi ? Löw Geliyor mu..

0

Aldığı başarısız sonuçlar sonrasında istifası istenen Vitor Pereira’nın kulüpten ayrılması ile Fenerbahçe de teknik direktör arayışları resmen başladı. Fatih Karagümrük karşılaşmasına Zeki Murat Göle ile çıkan Fenerbahçe 9 kişi kalan rakibini yenemedi ve 1-1 ile sahadan ayrıldı. Bu karşılaşmadaki silik futbol ise taraftarları çileden çıkaran son nokta oldu.

Fenerbahçe yönetimine taraftarların isyanı artarken sosyal medya da sürekli Ali Koç İstifa etiketleri gündem olmaya devam ediyor. Taraftarın yoğun baskısı altında teknik direktör arayışlarına devam eden Fenerbahçe ‘ de dış basın kaynaklı haberlere göre Joachim Löw  gelişmesi yaşandı.

Fenerbahçe de teknik direktörlük koltuğu için adaylar arasında Kenan Koçak , Joachim Löw  , Ersun Yanal , İsmail Kartal ve Bilic isimleri geçiyor. Tecrübesi ve kazandığı başarılar ile Ali Koç’un gönlünde yatan ismin löw olduğu bilinsede mevcut şartlarda getirilmesi en zor isimlerden biri olarak gözüküyor. Yine de dış basına göre  , Gazeteci Nicolo Schira‘nın verdiği bilgilere göre Fenerbahçe, Löw’e 2024 yılına kadar sürecek bir sözleşme teklif etti. Sarı lacivertli ekip, Löw’den gelecek olan cevabı beklemeye koyuldu.

Fenerbahçe devre arasında Joachim Löw ‘ü ikna edemezse ibrenin İsmail Kartal’a dönmesi ve Löw’ün sezon sonunda takımın başına geçirilmesi planlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.